Trwa wczytywanie produktów

wizytówki Prestiż

Wizytówki to produkt niezbędny w każdej firmie, lecz mogą przydać Ci się także w życiu prywatnym. Szczególnie polecamy wizytówki w wersji Prestiż, które wykonujemy na kilkunastu rodzajach papierów ozdobnych barwionych w masie. Na uwagę zasługuje fakt, iż oferujemy wyjątkowy zadruk każdego z materiałów kolorem białym.Możemy w ten sposób uzyskać piękne efekty graficzne (przykładowe wydruki przedstawiamy w galerii zdjęć). Dzięki wykonanym przez nas wizytówkom zyskasz prestiż oraz zwrócisz na siebie uwagę klientów i znajomych. Jak zawsze gwarantujemy bezkompromisową jakość druku.
Do wyboru są dwa typowe dla wizytówek formaty: 90x50 mm i 85x55 mm.

wzornik papierów
Zachęcamy do zakupu naszych ślicznych wzorników papierów, w których umieściliśmy dostępne papiery wraz z przykładami wielu efektownych nadruków z użyciem białej farby.

pakowanie
Każde zamówienie zawsze jest bardzo starannie pakowane. Dzięki temu zamawiane przez Ciebie produkty nie ulegną uszkodzeniu w czasie transportu. Wizytówki dodatkowo pakowane są po 100 sztuk w estetyczne kartoniki.

pliki do pobrania
Przed przystąpieniem do pracy nad projektem graficznym wizytówek zalecamy zapoznanie się z informacjami zawartymi w dostęnych plikach do pobrania. Przygotowując pliki do druku pamiętaj przede wszystkim o spadach, które wynoszą 2 mm. Zalecamy korzystanie z naszych szablonów.

produkty podobne
Zapoznaj się także z ofertą na wizytówki Standard oraz efektowne wizytówki Premium.

Kreator online
Wybierz szablon!