Trwa wczytywanie produktów

wizytówki Premium

Eleganckie wizytówki to produkt niezbędny w każdej firmie, ale mogą Ci się też przydać w życiu prywatnym. Wizytówki Premium drukujemy na papierach kredowych o gramaturach 350 i 400 g/m2 oraz kilkunastu rodzajach papierów ozdobnych, przy zachowaniu najwyższych standardów druku (zadruk CMYK jedno- lub dwustronny). Do wyboru są dwa typowe dla wizytówek formaty: 90x50 mm i 85x55 mm.

wzornik papierów
Zachęcamy do zakupu naszych ślicznych wzorników papierów, w których umieściliśmy dostępne papiery wraz z przykładami wielu efektownych nadruków.

pakowanie
Każde zamówienie zawsze jest bardzo starannie pakowane. Dzięki temu zamawiane przez Ciebie produkty nie ulegną uszkodzeniu w czasie transportu. Dodatkowo wizytówki pakowane są po 100 sztuk w estetyczne kartoniki.

pliki do pobrania
Przed przystąpieniem do pracy nad projektem graficznym wizytówek zalecamy zapoznanie się z informacjami zawartymi w dostęnych plikach do pobrania. Przygotowując pliki do druku pamiętaj przede wszystkim o spadach, które wynoszą 2 mm. Zalecamy korzystanie z naszych szablonów.

produkty podobne
Pamiętaj, że posiadamy w naszej ofercie również bardzo eleganckie wizytówki Prestiż oraz ekonomiczne wizytówki Standard.

1

wybierz parametry

liczba wersji w nakładzie:
format:
rodzaj papieru:
zadruk:
uszlachetnienie:
kształt narożników:
prostokątne
Termin realizacji
3

zamów

nakład:
szt.

liczba wersji w nakładzie:
1 wersja
format:
85 x 55 mm
rodzaj papieru:
kreda mat 400 g
zadruk:
jednostronny 4/0 (CMYK/0)
uszlachetnienie:
standard
kształt narożników:
prostokątne

Cena netto
Cena brutto
Zamów w ciągu:
h : m : s
a zamówienie wyślemy:
Kreator online
Wybierz szablon!