Trwa wczytywanie produktów

opakowania ozdobne BOMBONIERKA 9

Model BOMBONIERKA 9 to ozdobne opakowanie, o kwadratowej podstawie. Idealnie sprawdzające się jako eleganckie opakowanie na 9 cukierków. Jest to pudełko ozdobne z nadrukiem reklamowym i z pyszną zawartością. Będzie z pewnością miłym upominkiem dla Twoich klientów. Taka słodka niespodzianka wpływa na budowanie pozytywnych relacji oraz pełni funkcję skutecznego nośnika reklamy.

Ten typ opakowania wykonywany jest z kartonu powlekanego Arktika 250 g/m2. W zależności od projektu i upodobań pudełka są uszlachetniane folią błyszczącą, matową lub soft touch.
personalizacja
Oferujemy także usługę personalizacji tych opakowań. Każde pudełeczko może mieć nadrukowane imię i nazwisko osoby, dla której jest przeznaczone. Dzięki temu możemy pokazać, że cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta.

format
Ozdobne BOMBONIERKI 9 oferujemy w formacie: 136 x 136 x 63 mm (dł. x szer. x wys.).

produkty powiązane
Proponujemy również zadrukowane owijki na cukierki. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów. Zapoznaj się także z opakowaniami trójkątnymi.

pakowanie
Każde zamówienie zawsze jest bardzo starannie pakowane. Dzięki temu zamawiane przez Ciebie kartoniki nie ulegną uszkodzeniu w czasie transportu.

Kreator online
Wybierz szablon!