Trwa wczytywanie produktów

opakowania ozdobne TRÓJKĄTNE

Oto propozycja ciekawych opakowań ozdobnych w bardzo oryginalnym trójkątnym kształcie. Zostały zaprojektowane z myślą o drobnych podarunkach, takich jak słodycze. Efektowne opakowanie odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ wzbudza zainteresowanie. W bezpośredni sposób wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, a przy okazji pełni również funkcję reklamy.

Opakowanie ozdobne TRÓJKĄTNE składa się z dwóch części: podstawy oraz wieczka. Pudełka zadrukowane są jednostronnie w kolorystyce CMYK. Opakowania standardowo są drukowane na kartonie Arktika 250 g/m2. W wersji premium mogą być też wyprodukowane z podłoży ozdobnych.
personalizacja
Dzięki usłudze personalizacji każde pudełko może być podpisane imieniem i nazwiskiem, co sprawi, że Twój przekaz zostanie pozytywnie odebrany i na długo zapamiętany. Pokażesz w ten sposób, że cechuje Cię indywidualne podejście do klienta.

uszlachetnienie
Pudełka mogą być uszlachetniane w zależności od projektu i preferencji folią błyszczącą, matową lub soft touch. Oferowane przez naszą drukarnię materiały i rodzaje wykończeń odnajdziesz we wzornikach.

format
Trójkątne opakowania ozdobne oferujemy w formacie 165 x 144 x 53 (dł. x szer. x wys.).

produkty powiązane
Wraz z opakowaniami można zamówić również owijki na cukierki, których wymiar jest dopasowany do trójkątnego pudełka. Wewnątrz pudełka mieszczą się 4 cukierki w owijkach. Zobacz także model opakowań: Bombonierka 9.

pakowanie
Każde zamówienie zawsze jest bardzo starannie pakowane. Dzięki temu zamawiane przez Ciebie kartoniki nie ulegną uszkodzeniu w czasie transportu.

Kreator online
Wybierz szablon!