Trwa wczytywanie produktów

wzornik papierów bez logo KONCEPT

Wzorniki papierów w wersji bez logo KONCEPT Drukarni (wersja "no name") stanowią bardzo przydatne narzędzie w kontaktach z klientami oraz przy projektowaniu różnorodnych materiałów promocyjnych, opakowań i broszur. Pokazując dopracowane i ciekawe projekty graficzne zadbaliśmy o to, aby wzroniki były dla Ciebie również inspiracją. Papiery barwione w masie zadrukowaliśmy efektownymi grafikami z użyciem białej farby. Aby ułatwić Ci projektowanie, na odwrocie tych kart umieściliśmy próbki zadruku z dokładnymi wartościami kolorystycznymi. Wzorniki w wyczerpujący sposób przedstawiają możliwości, jakie oferuje, używana przez nas, najnowocześniejsza technologia cyfrowego druku offsetowego HP Indigo.

Wzornik podzielony jest na cztery części. W pierwszej znajdują się wykończone w różny sposób papiery offsetowe oraz kredowe. W drugiej części umieściliśmy kartony jednostronnie i dwustronnie powlekane. W trzeciej znalazły się papiery i folie samoprzylepne. Natomiast w ostatniej, najbardziej obszernej części, umieściliśmy różnorodne podłoża specjalne. Znajdziesz tam różnorodne papiery ozdobne, papiery barwione w masie, materiały transparentne, papiery ekologiczne, folie elektrostatyczne i magnetyczne, a także prążkowany papier pakowy.

Przy każdym podłożu znalazły się również informacje o dostęnych gramaturach. Wszystkie prezentowane we wzornikach rodzaje materiałów i gramatur utrzymujemy cały czas na stanie w magazynie. Przystąpimy więc do realizacji Twoich zamówień natychmiast po ich otrzymaniu.

1

wybierz parametry

rodzaj:
wersja bez logo Drukarni KONCEPT
format:
200 x 100 mm
ilość kartek:
67 kart
Termin realizacji
3

zamów

nakład:
szt.

rodzaj:
wersja bez logo Drukarni KONCEPT
format:
200 x 100 mm
ilość kartek:
67 kart

Cena netto
Cena brutto
Zamów w ciągu:
h : m : s
a zamówienie wyślemy:
Kreator online
Wybierz szablon!