Trwa wczytywanie produktów

opakowania ozdobne TEABOX

Kartoniki ozdobne TEABOX to eleganckie opakowania o prostym i funkcjonalnym kształcie. Najlepiej sprawdzają się jako opakowania na kawę, herbatę i słodycze. Upominki podarowane klientom, zapakowane w ozdobne pudełka wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy i pełnią rolę subtelnej reklamy.

Indywidualne podejście do klienta to obecnie podstawa prowadzenia biznesu. Proponujemy więc usługę personalizacji. Każde pudełko może być podpisane indywidualnym imieniem i nazwiskiem (zmienny druk). To sprawi, że Twój przekaz zostanie zauważony i dobrze zapamiętany.
sposób wykonania
Opakowanie ozdobne TEABOX są standardowo drukowane na kartonie Arktika 250 g/m2 z zadrukiem jedno- lub dwustronnym CMYK. Następnie są laminowane i sztancowane. Mogą być też wyprodukowane z innych podłoży, na przykład ozdobnych (papier perłowy Oyster Shell 300 g/m2, złoty Aurum 300 g/m2 oraz inne) lub też z brązowego kartonu typu Kraft. Zanim jednak złożysz zamówienie proponujemy, abyś zapoznał się z ofertą materiałów oraz wykończeń, znajdujących się w naszym wzorniku.

format
Opakowania TEABOX oferujemy w dwóch formatach: mały 70 x 40 x 172 mm (dł. x szer. x wys.) oraz duży 75 x 47 x 200 mm (dł. x szer. x wys.).

pakowanie
Każde zamówienie zawsze jest bardzo starannie pakowane. Dzięki temu zamawiane przez Ciebie kartoniki nie ulegną uszkodzeniu w czasie transportu.

Kreator online
Wybierz szablon!