Trwa wczytywanie produktów

opakowania ozdobne PIRABOX

Opakowania ozdobne PIRABOX to oryginalne kartoniki w kształcie piramidki. Wykorzystywane są najczęściej jako opakowania na drobne upominki, takie jak słodycze, akcesoria biurowe itp. Prezenty dla klientów zapakowane w ozdobne pudełka pełnią funkcję dyskretnej reklamy i wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Możesz zamówić również opakowania z personalizacją, dzięki której każdy egzemplarz będzie podpisany innym imieniem i nazwiskiem. Pokażesz w ten sposób, że cechuje Cię indywidualne podejście do klienta. Natomiast w branży weselnej personalizowane Piraboxy mogą zastąpić tradycyjne winietki z nazwiskami (to jedno z wielu możliwych zastosowań). 
sposób wykonania
Pudełka PIRABOX mogą być zadrukowane zarówno z zewnętrznej jak i wewnętrznej strony (druk 4/0 lub 4/4 CMYK). Standardowo są wykonywane z kartonu powlekanego Arktika 250 g/m2. W wersji premium mogą być też wyprodukowane z podłoży ozdobnych takich, jak papier perłowy Polar Dawn 300 g/m2, srebrzysty Platinum 300 g/m2 lub inne. W wyborze odpowiedniego podłoża bardzo pomocny jest nasz wzornik oraz wydruki arkuszy próbnych. W zależności od gustu pudełka są uszlachetniane folią błyszczącą, matową lub soft touch.

format
Oferujemy opakowania ozdobne PIRABOX w formacie 75 x 75 x 100 mm (dł. x szer. x wys.).

pakowanie
Każde zamówienie zawsze jest bardzo starannie pakowane. Dzięki temu zamawiane przez Ciebie pudełka nie ulegną uszkodzeniu w czasie transportu.

Kreator online
Wybierz szablon!