Trwa wczytywanie produktów

opakowania ozdobne HEXABOX

Opakowania ozdobne HEXABOX to eleganckie kartoniki o ciekawym sześciokątnym kształcie. Świetnie sprawdzają się jako opakowania na prezenty, takie jak słodycze, akcesoria biurowe czy inne drobne upominki. Podarowane klientom pełnią także funkcję nośnika reklamy. Model HEXABOX może również być zastosowany w branży ślubnej, jako opakowania drobnych podarunków dla gości, w podziękowaniu za obecność.

Oferujemy możliwość personalizacji pudełek. Każdy egzemplarz może być podpisany imieniem i nazwiskiem osoby, dla której jest przeznaczony. Dzięki temu Twój przekaz dotrze do konkretnego klienta, zostanie zauważony i zapamiętany.
sposób wykonania
Pudełko HEXABOX składa się z dwóch części: podstawy oraz wieczka. Może być zadrukowane zarówno z zewnętrznej jak i wewnętrznej strony (druk 4/0 lub 4/4 CMYK).
Opakowania HEXABOX standardowo są drukowane na kartonie Arktika 250 g/m2. W wersji premium mogą być też wyprodukowane z podłoży ozdobnych, takich jak złoty papier Aurum 300 g/m2, perłowy Polar Dawn 300 g/m2, karton typu Kraft i inne. W zależności od preferencji pudełka są uszlachetniane folią błyszczącą, matową lub soft touch. Przy wyborze odpowiedniego materiału wykończenia skorzystaj z wydruków próbnych oraz naszych wzorników.

format
Oferujemy opakowania HEXABOX w formacie 106 x 125 x 49 mm (dł. x szer. x wys.).

pakowanie
Każde zamówienie zawsze jest bardzo starannie pakowane. Dzięki temu zamawiane przez Ciebie pudełka nie ulegną uszkodzeniu w czasie transportu.

Kreator online
Wybierz szablon!