Trwa wczytywanie produktów

opakowania ozdobne ELIPTYCZNE

Opakowania eliptyczne to popularny wzór o prostym i funkcjonalnym kształcie. Mogą mieć wiele zastosowań. Na przykład mogą służyć, jako opakowania na drobne upominki, co wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku firm.

Podstawą prowadzenia biznesu jest obecnie indywidualne podejście do klienta. Jako drukarnia mamy również w swojej ofercie usługę personalizacji. Oznacza to, że każde opakowanie może mieć wdrukowane imiona i nazwiska poszczególnych klientów (określa się to sformułowaniem zmienny druk). Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja firma wyróżni się i na długo zostanie zapamiętana.
sposób wykonania
Ten rodzaj opakowań jest standardowo drukowany na kartonie polekanym. Istnieje jednak możliwość zamówienia innego rodzaju kartonu (na przykład ozdobnego) lub też brązowego kartonu typu Kraft. Dodatkowo wykonujemy foliowanie (dostępne trzy rodzaje folii). Opakowania są wykrawane poprzez sztancowanie z użyciem specjalnych wykrojników.

Przed złożeniem zamówienia zawsze warto zamówić wydruki próbne, aby przekonać się, jak projekt opakowań wygląda na konkretnym materiale i z wybranym rodzajem folii.

rozmiary
Opakowania oferujemy w dwóch rozmiarach: 253 x 200 x 57 mm i 360 x 135 x 55 mm (dł. x szer. x wys.).

Prześlij zapytanie, jeśli potrzebujesz więcej informacji. Chętnie na nie odpowiemy.

Kreator online
Wybierz szablon!